ΠΟΛΥΤΕΛΕΣΤΑΤΗ ΒΙΛΑ ΣΤΗ ΧΑΝΙΩΤΗ (ΠΡΩΤΗ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ)
Ανάμεσα σ’ ένα καταπράσινο τοπίο και 30 μ από τη θάλασσα της όμορφης Χανιώτη, διατίθεται προς πώληση, στον οικισμό ”ΛΙΑΡΟΣ” μεσαία Βίλα, μοντέρνου σχεδιασμού, επιπλωμένη, διαμπερή, προσόψεως, φωτεινή, συνολικής επιφάνειας 160τ.μ., με Κήπο και πισίνα, 3ων επίπεδων, έτοιμη προς παράδοση τον Μάϊο του 2023 η οποία διαθέτει κάθε πολυτέλεια και άνεση!
Χτισμένη σε ένα συγκρότημα κατοικιών σ’ ένα ειδυλλιακό Οικόπεδο, όμορφα διαμορφωμένο με δέντρα και διακοσμητικά φυτά, ντυμένο με γκαζόν και πλακόστρωση, η εν λόγω υπερπολυτελής Βίλα με τις σύγχρονες και μοντέρνες παροχές της, προσφέρει την ευχαρίστηση της διαμονής πολύ υψηλών προδιαγραφών.
Μπαίνοντας στην οικία, συναντάς την επιτομή της χαλάρωσης και της πολυτέλειας, στον ενιαίο χώρο υποδοχής και την κουζίνα. Συνεχίζοντας, στον 1ο συναντάς 2 υπνοδωμάτια με δύο μπάνια όπως και στο ημιυπόγειο υπάρχουν αντίστοιχα άλλα 2 υπνοδωμάτια & 1 μπάνιο.
Έχει όμορφο μπαλκόνι με απεριόριστη θέα και είναι διακοσμημένο σε minimal γραμμές, φωτεινό και ευρύχωρο μιας και πρόκειται για ακίνητο 1ο στην θάλασσα!!!
Ολοι οι χώροι έχουν πλήρη εγκατάσταση κλιματισμού. Οι διαμένοντες, βγαίνοντας από το ισόγειο, μπορούν να απολαύσουν τις ιδιωτικές στιγμές τους μπροστά στην μοναδική θέα και στην ιδιωτική πισίνα 5,5 χ 10μ (55τμ).
Επιπλέον, πρόκειται για ένα έξυπνο σπίτι με διαχείριση από το κινητό τηλέφωνο.
Είναι λοιπόν ένα ακίνητο με πολλαπλές ανέσεις μια και διαθέτει υπέροχη επίπλωση, ηλεκτρικές συσκευές, φωτιστικά, ντουλάπια κουζίνας, 4 ντουλάπες δωματίων, θωρακισμένη πόρτα, πολυτελή κουφώματα αλουμινίου Α+ ενεργειακής κατηγορίας με την καλύτερη ηχομόνωση της αγοράς , οροφές με διακοσμητική γυψοσανίδα, πλήρης εγκατάσταση κλιματισμού, εγκατάσταση ατομικού μπάρμπεκιου στον κήπο, εγκατάσταση δορυφορικής τηλεόρασης, εγκατάσταση τεντών, εγκατάσταση συναγερμού και ανεξάρτητο πάρκινγκ 2 θέσεων στον εξωτερικό χώρο.
Επιπλέον, πρέπει να αναφερθούμε στα υλικά κατασκευής υψηλής ποιότητας: ενεργειακής κατηγορίας Α+, πάχος τοίχου πέτρας 70εκ. με θερμομόνωση, πετροβάμβακας μεγάλου πάχους για ηχομόνωση, εσωτερική διακόσμηση σαλονιού με πέτρα, πολυτελής κατασκευή πέργκολας στον κήπο, πολυτελή κάγκελα με τζάμι και inox.
Αυτή η Βίλα, είναι σχεδιασμένη με τις πιο κομψές λεπτομέρειες και για ιδιωτικές στιγμές χαλάρωσης υπό την μαγευτική θέα των χρωμάτων του ουρανού και της θάλασσας, ενώ διατηρεί την πλήρη προστασία της ιδιωτικής ζωής των ενοίκων της.
Η πλεονεκτική τοποθεσία της, προσφέρει την ευκολία των τοπικών ανέσεων σε κοντινή απόσταση, καθιστώντας την ένα «κρυφό κόσμημα»: 700μ από την κεντρική πλατεία της Χανιώτης, 500μ από Σούπερ Μάρκετ και Φούρνο, 700μ από τον τοπικό Ιατρό, 15χλμ από το κέντρο υγείας στην Κασσανδρεία, 100χλμ από το Αεροδρόμιο, 100χλμ από τη Θεσσαλονίκη.