Στο παραδοσιακό Παλιούρι, σε συγκρότημα 1ο στην θάλασσα πωλείται μεζονέτα 117τ.μ , τριών επιπέδων. Στο ισόγειο διαθέτει έναν ενιαίο χώρο σαλοκουζίνας και ένα μπάνιο. Στον 2ο όροφο υπάρχουν δύο άνετα υπνοδωμάτια και ένα ευρύχωρο μπάνιο, η σοφίτα έχει διαμορφωθεί σε ένα μεγάλο φωτεινό υπνοδωμάτιο με δικό το wc. Tο ακίνητο έχει φανταστική θέα στην θάλασσα, ο οικισμός είναι πάντα περιποιημένος, διαθέτει parking, θέρμανση, aircondition, μία πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
Αν ενδιαφέρεστε, συμπληρώστε την φόρμα επικοινωνίας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας. Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητο να υποδεικνύεται η ταυτότητα καθώς και ο ΑΦΜ σας σύμφωνα με τον Ν.4072/2012.
Τα στοιχεία των αγγελιών στηρίζονται σε πληροφορίες που έχει προσκομίσει ο εντολέας στην εταιρία μας.
Η εταιρία λειτουργεί στα πλαίσια του νόμου περί μεσιτείας της Ελληνικής και Ευρωπαϊκής νομοθεσίας.
Αν δεν έχουμε σήμερα το ακίνητο που καλύπτει τις ανάγκες σας, καταχωρήστε ζήτηση με e-mail και άμεσα θα ενημερωθείτε μόλις το αναλάβουμε.