Στο υπέροχο Πευκοχώρι με τις καταγάλανες παραλίες, πωλείται διαμέρισμα δευτέρου ορόφου 78 τ.μ . Το ακίνητο χτίστηκε το 2002, είναι σε πάρα πολύ καλά κατάσταση , διαθέτει έναν ευρύχωρο και φωτεινό ενιαίο χώρο σαλονιού και κουζίνας. Επίσης έχει δύο υπνοδωμάτια, δύο μπάνια, αυτόνομη θέρμανση ρεύματος, μία θέση parking. Βρίσκεται σε μία ήσυχη περιοχή του Πευκοχωρίου , σε 5 λεπτά βρίσκεσαι στην παραλία με τα πόδια. Είναι πολύ καλή επενδυτική ευκαιρία για τις οικογενειακές διακοπές ή για τουριστική εκμετάλλευση.
Αν ενδιαφέρεστε, επικοινωνήστε συμπληρώστε την φόρμα επικοινωνίας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας. Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η προσκόμιση αστυνομικής ταυτότητας ή ΑΦΜ.
Αν δεν έχουμε σήμερα το ακίνητο που καλύπτει τις ανάγκες σας, καταχωρήστε ζήτηση με e-mail και άμεσα θα ενημερωθείτε μόλις το αναλάβουμε.
.
Για πιο γρήγορη επικοινωνία συμπληρώνετε την αίτηση ενδιαφέροντος μέσα σε κάθε ακίνητο και σας καλεί η γραμματεία για ραντεβού.